HİZMETLERİMİZ


Çocuk ve Genç Odası

Kız genç odası ve erkek genç odası olarak sunulan genç odası modelleri, siz değerli müşterilerimize yıllardır hayalini kurduğunuz genç odalarına kavuşma imkânı sunmaktadır. Genç odası takımları, tamamen gençlerin yaşamlarına özel olarak üretiliyor. Gençler muazzam dizayn modeller içerisinde uyurken özgünlüklerini ilan edecekler.


Yatak Odası

Çağın getirdiği son moda takip edilerek ve günümüz teknolojisinden faydalanılarak eşsiz bir kalitede üretilen yatak odası mobilyaları, yatak odanızı dört dörtlük bir görünüme kavuştururken, sizlere de kullanışlı fonksiyonlar sayesinde mükemmel kullanım kolaylıkları sağlamakta ve hayatınızı daha kolay hale getirmektedir. Yatak odanızda bulunan yatak, gardrop, sehpa, tuvalet aynası gibi mobilyaları siz değerli müşterilerine özel olarak tasarlayıp eşsiz bir kalitede imal eden Benli mobilya, belirlediği fiyatlarla da memnuniyetinizi kazanmaktadır.


Hilton Banyo

Banyolarınızda istemediğiniz kalabalıklar artık göz önünde olmayacaktır. Geniş saklama gözleri sayesinde ahşap banyo dolabı, banyonuzda ki düzenin adı olacaktır. Aynalı ve tekerlekli saklama bölmelerine sahip banyo dolapları istediğiniz modellerde sizlere sunulmaktadır. İster ahşap model isterseniz daha farklı modeller ile banyonuzu daha şık ve lüks bir görünüme kavuştura bilirsiniz.


İşyerleri

İş yeri dizaynı – Ofis Dekorasyonu İş yerimiz işimiz için çok önemli sonuçta insanlar bir iş için girdiği yere girdiğinde ilk önce mekanın havası dekorasyonuna dikkat ederler. Bizce önemli olan müşteri odaklı diye düşünüyorsak ofisimizi veya iş yerimizi ona göre dekorasyon yapmamız gerek. Bunun için hangi meslekte çalışma yaptığınızda önemli sonuçta dekorasyonu ona göre yapma gereği duyacağız. Ofis Dekorasyonları çalışan personelin potansiyel çalışma gücünü arttırmak ve daha iyi bir performans sağlaması açısından önemli bir husustur. Çalışma alanlarındaki dekoratif dekor çalışması ile yoğun bir çalışma içerisinde olsanız bile bir an etrafınıza baktığınız zaman içinizi açacak bir dekorasyon yapmış olmanız sizin kendinizi daha iyi ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.


Tv Ünitesi ve Kitaplıklar

Güzel bir tv keyfinin ilk gerekli olan güzel bir tv ve bunun şıklıkla tamamlayan bir tv ünitesidir. Güzel bir tv ünitesi kalitesi ve şıklığıyla adından söz ettirir. Tv ünitesi Tv’nizi tamamlayan en büyük etkendir. Çağa uygun modern bir tv ünitesi ile evinizde şıklık rüzgarı estirebilirsiniz. En özel tasarımları ile evinize renk katan tasarımları sizlere sunan modelleri benli mobilya’da bulabilirsiniz. Estetik ve ergonomik tasarımları evinizin bütünlüğünü tv üniteleri ile tamamlayabilirsiniz.


Mutfaklar

Gün içinde, uzun ve kısa süreler şeklinde, çoğu kez kullanılan bir alandır mutfaklar. Ev hanımları tarafından neredeyse gün boyu kullanılır. Bu akşam, hangi yemeği sofraya getireceğim düşüncesi, ev hanımlarının aklındaki ilk sorudur. Hergün ortaya çıkan bulaşıklar, dağınıklık mutfağın kötü görünmesine neden olur. Ev hanımlarına mutfakta büyük görev düşer. Bu nedenle mutfak dekorasyonu, rahat kullanım imkanı sunan, kullanışlı mobilyalar ile döşeli olmalıdır. Bir mutfak, genellikle kadınlara özgü ve onların en çok zaman geçirdiği bir odadır. Bu nedenledir ki, kadınlar mutfaklarında kendi seçimlerine önem verirler. Onların seçimleri, kendilerini rahat hissedecekleri bir mutfağa sahip olmalarını kolaylaştırır. Son zamanlarda ilgi odağı olan ve sıklıkla tercih edilen high gloss mutfak dolapları da kadınların vazgeçemediği, hayran dolu gözlerle baktığı mutfak modelleridir. Mutfak dolaplarına göz attığımız zamam membran, lake, kaplamalı, akrilik gibi farklı malzemelerden üretilen çeşitlerin olduğunu görebiliriz. Her geçen gün, hayatımıza yenilikler girmektedir. Bu yenilikleri takip etmek kolay olmasa bile eninde sonunda nasibinizi, bu yeniliklerden alırsınız. İhtiyaçtan dolayı mı, yoksa görsel açıdan dolayı mı bu yenilikler hayatımıza girmektedir, bilinmez. Mutfak dolaplarında da birçok yenilik görmek mümkün. Şıklığı bünyesinde barındıran, kalitesi ile gönülleri mest eden membran mutfak dolapları, mutfağına yenilik ve eşsiz bir kalite getirmek isteyenler için birebir adeta…. Şık ve estetik görünümü ile parlak mutfak dolapları, mutfakta zaman geçiren, özellikle kadınlar tarafından ilgi odağı olmaktadır. Şu zamana baktığımız zaman parlak yüzeyli dolapların, mutfaklarda sıklıkla tercih edildiğini görebiliriz. Görsel açıdan oldukça beğeni toplayan parlak mutfak dolap modelleri, modern bir görünüme mutfağını kavuşturmak isteyenler için de iyi bir tercihtir. Çünkü parlak mutfak dolapları ile modern bir sunum yapmanız daha kolaydır.


Sehpa ve Masalar

Günlük hayatta en fazla kullanılan mobilya modellerinden olan sehpa modelleri, çağın modern tasarımları ve günümüz teknolojisiyle Benli mobilya tarafından en iyi şekilde harmanlanmakta ve siz değerli müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Hemen hemen her mekanda kullanılan sehpa modelleri, şıklığı ve zarafetiyle mekanın da şıklığını belirleyebilmekte ve kullanışlılığı ile de sizlere mükemmel kullanım kolaylıkları sağlamaktadır.


Posta Kutuları

Posta kutuları yaşam alanlarımıza daha bir canlılık, yenilik ve hayat katmaktadırlar. Binalarımızın giriş hollerinin modernliği sizlerin ve misafirlerinizin beğenisini kazanmakta ve konfor sağlamaktadır.


Kapılar

Masif ağaçtan imal edilen oda kapıları geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Tüm modeller masif ağacın kendine özgü havasını kullanılan mekanlara taşımak üzere tasarlanmıştır.


Pergule ve Merdivenler

Ahşap pergolelerde çatı sistemi birinci sınıf ithal çamdan üretilmiş lambri üzeri shingle veya kiremit olabilmektedir. Aynı zamanda ahşap pergole çatılarında sundurma olarak adlandırdığımız gölgelikleri de kullanabilmekteyiz..Ahşap üzerine uygulanan cila suya ve güneş ışınlarına dayanıklı olmakta ve gerekli bakımlar yapıldığı taktirde minumum beş sene ilk günkü görünümünü korumaktadır.


Vestiyer

Evlerin girişlerinde bulunan ve sizlere mükemmel kullanım kolaylıkları sağlayan vestiyer modelleri, çağın modasına ve günümüz teknolojisine ayak uydururken Benli mobilya kalite ve güvencesiyle siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Elbiselerinizi asabileceğiniz vestiyer modelleri sizlerin hayatını daha kolay hale getirebileceği gibi evinizi de görsel güzelliğe kavuşturacaktır.